Aktuální upozornění na rizika

Aer Lingus - narušení letů / Aer Lingus - flight disruption

Společnost Aer Lingus oznámila, že v důsledku probíhající stávky odborové organizace pilotů IALPA zruší koncem tohoto týdne dalších 80 letů.

Nejnovější série rušení letů se uskuteční od čtvrtka (11. července) do neděle (14. července). Doplní tak již dříve oznámených 76 zrušených letů v období od pondělí (8. července) do středy (10. července).

Členové IALPA mají v současné době nastavenou politiku "work to rule" ve společnosti Aer Lingus v rámci probíhajícího sporu o mzdy, který způsobuje vážné narušení letních služeb tohoto dopravce.

________________________________________________________________

Aer Lingus has announced the cancellation of another 80 flights later this week due to the ongoing industrial action by pilots’ union IALPA.

The airline’s latest round of cancellations will take place from Thursday (11 July) to Sunday (14 July). They come on top of 76 previously announced cancellations of flights between Monday (8 July) and Wednesday (10 July).

Members of IALPA are currently “working to rule” at Aer Lingus as part of an ongoing pay dispute, which is causing severe disruption to the carrier’s services this summer.

Další služby

Letenky Travel risk management Ubytování

Kontaktujte nás

+420 577 008 740 Facebook Google+

Služební cesty se stále více stávají důležitou složkou firemních procesů. Správný a manažerský pohled na ně zase strategickou výhodou. UNIGLOBE IC Travel je partnerem v této strategii a přispívá k posílení konkurenční výhody svých klientů.

IATA - Accredited partner

UNIGLOBE IC Travel, Víceúčelový dům Šestka, Hradební 1547, 68601 Uh. Hradiště