Aktuální upozornění na rizika

Aer Lingus - narušení letů / Aer Lingus - flight disruption

Lety společnosti Aer Lingus budou od příštího týdne "výrazně narušeny" poté, co Sdružení pilotů irských aerolinek (IALPA) oznámilo, že v rámci probíhajícího sporu o mzdy přistoupí k protestním akcím.
IALPA uvedla, že od 26. června zavede pro své členy pracující pro Aer Lingus přísnou politiku "work to rule". To znamená, že piloti nebudou pracovat přesčas a odmítnou žádosti letecké společnosti o změnu rozvrhu.
"To bude mít nevyhnutelně za následek značné narušení práce našich zákazníků a ostatních zaměstnanců. Aer Lingus udělá vše pro to, aby se narušení pro zákazníky minimalizovalo, ale bohužel je značná míra narušení nevyhnutelná."

______________________________________________________________

Aer Lingus flights are set for “significant disruption” from next week after the Irish Airline Pilots’ Association (IALPA) announced it would take industrial action as part of an ongoing pay dispute.
IALPA said it would impose a strict “work to rule” policy from 26 June for members working for Aer Lingus. This means that pilots will not work overtime and reject requests from the airline to change their rosters.
“It will inevitably result in significant disruption to our customers and to other employees. Aer Lingus will do everything possible to minimise the disruption to customers, but unfortunately a significant level of disruption is inevitable.” 

Další služby

Letenky Travel risk management Ubytování

Kontaktujte nás

+420 577 008 740 Facebook Google+

Služební cesty se stále více stávají důležitou složkou firemních procesů. Správný a manažerský pohled na ně zase strategickou výhodou. UNIGLOBE IC Travel je partnerem v této strategii a přispívá k posílení konkurenční výhody svých klientů.

IATA - Accredited partner

UNIGLOBE IC Travel, Víceúčelový dům Šestka, Hradební 1547, 68601 Uh. Hradiště