Aktuální upozornění na rizika

Stávka - British Airways

Společnost British Airways ruší na začátku velikonočních svátků přibližně 32 letů denně na letiště Heathrow a z něj. Stávka začne v pátek 31. března a bude trvat 10 dnů. Během ní bude stávkovat 1 400 zaměstnanců letištní ochranky. Odstávka má začít 31. března a skončit 9. dubna. Jednání z minulého týdne akci neodvrátila.

Důvodem je plánovaná desetidenní stávka 1 400 bezpečnostních pracovníků letiště Heathrow z odborové organizace Unite, kteří se účastní sporu o mzdy. 

_______________

British Airways is cancelling around 32 flights a day to and from Heathrow Airport at the start of the Easter holidays. The strike will begin on Friday 31 March and will last for 10 days. During the strike, 1,400 airport security staff will be on strike. The stoppage is due to start on 31 March and end on 9 April. Last week's negotiations did not avert the action.

The reason is a planned 10-day strike by 1,400 Heathrow airport security staff from the Unite union, who are involved in a pay dispute.

Více zde

Další služby

Letenky Travel risk management Ubytování

Kontaktujte nás

+420 577 008 740 Facebook Google+

Služební cesty se stále více stávají důležitou složkou firemních procesů. Správný a manažerský pohled na ně zase strategickou výhodou. UNIGLOBE IC Travel je partnerem v této strategii a přispívá k posílení konkurenční výhody svých klientů.

IATA - Accredited partner

UNIGLOBE IC Travel, Víceúčelový dům Šestka, Hradební 1547, 68601 Uh. Hradiště