Aktuální upozornění na rizika

Německo: Tři letiště ochromí stávka bezpečnostních pracovníků/ German / Germany: Three airports will be paralyzed the strike of security workers

Letiště v Kolíně nad Rýnem/BonnuStuttgartu a Düsseldorfu ochromí 10.1.2019 celodenní stávka bezpečnostních pracovníků.

Kvůli stávce budou zrušeny stovky letů, dokonce i některých letů s Českou republikou. Let z Düsseldorfu s odletem 7:00 a let z Kolína nad Rýnem/Bonnu s odletem v 12:20 do Prahy bude zcela zrušen.

Letiště doporučují, aby si cestující zkrontrolovali stav svých letů s daným dopravcem a přišli na letiště před odletem s velkou časovou rezervou. 

________________________________________________________________________________________________________________________

Airports in Cologne / Bonn, Stuttgart, Dusseldorf are going to be paralyzed on 10 January 2019 with all-day strike of security personnel.
Hundreds of flights, even some flights with the Czech Republic, will be canceled due to the strike.
Flight from Düsseldorf departing 7:00 and flight from Cologne / Bonn with departure at 12:20 to Prague will be canceled.

The airport recommends that passengers should check the status of their flights with the carrier. Passangers should arrive at the airport early enough before departure.

 

Více zde

Další služby

Letenky Travel risk management Ubytování

Kontaktujte nás

+420 577 008 740 Facebook Google+

Služební cesty se stále více stávají důležitou složkou firemních procesů. Správný a manažerský pohled na ně zase strategickou výhodou. UNIGLOBE IC Travel je partnerem v této strategii a přispívá k posílení konkurenční výhody svých klientů.

IATA - Accredited partner

UNIGLOBE IC Travel, Víceúčelový dům Šestka, Hradební 1547, 68601 Uh. Hradiště